Salon Ortopedyczno Rehabilitacyjny

Strona główna

Wózki dziecięce

BRIX

Aktywny wózek dla dzieci o nowoczesnym, bardzo ciekawym wzornictwie. Kolorystyka ramy, tapicerki, poduszki zintegrowana w odcieniach :czerwona, żółta, niebieska, pomarańczowa. Stała, aluminiowa rama w trzech długościach mini, midi, maxi . Boczne, płaskie, ergonomiczne profile ramy o budowie łukowej stanowią zintegrowaną, funkcjonalną całość i jednocześnie wspólny stelaż dla :regulowanego kątowo oparcia z regulacją pasami, regulowanej głębokości siedziska hamulców dociskowych (opcjonalnie dla osoby towarzyszącej), stopnia podnóżka z możliwością ustawienia kąta, głowicy widelca koła przedniego. Regulacja oparcia, siedziska klipsami - bez narzędzi.Uchwyt do pchania wózka w trzech kształtach o regulowanej wysokości i składany.Boczki zdejmowane, przeźroczyste z tworzywa sztucznego.W komplecie kółko podporowe. Pasy bezpieczeństwa, osłona na szprychy dostępne opcjonalnie. Dla dużych dzieci i osób o niewielkim wzroście dostępna jest rama MAXI. Jest to konstrukcja i rozwiązania techniczne identyczne jak w modelu BRIX 1.123 z kołami 24" bez uchwytu do pchania wózka i z bardziej stonowaną kolorystyką tapicerki i ramy. ROX-s Wyjątkowo wytrzymały oraz ekstremalne zwrotny wózek na stałej ramie!

Charakterystyczne jest rosnące (poprzez montaż adapterów) wraz z dzieckiem siedzisko oraz zredukowana przednia część ramy. Dzięki tym cechom wózek ma wiele możliwości regulacji w zasadzie bez wprowadzania dodatkowych części. Niewielka waga, głęboka pozycja podczas siedzenia, duża swoboda nóg i optymalnie wyważony punkt ciężkości nadają wózkowi Rox-s sportowy charakter. Dzięki regulacji kąta nachylenia oparcia każdy użytkownik może przyjąć wyprostowaną i najwygodniejszą dla siebie pozycję. Zintegrowany z ramą stopień podnóżka w dwóch wielkościach do wyboru, ma regulację głębokości oraz kąta nachylenia. Długość podudzia jest również regulowana.

Wózek MEX-X

Wózek skonstruowany specjalnie dla dzieci. Siedzisko regulowane niezależnie od ramy i dwie długości ramy pozwalają na idealne dopasowanie wózka do indywidualnych potrzeb.
Prosty wózek z maksymalnymi możliwościami.
Łatwość złożenia wózka upraszcza podróżowanie z małym pacjentem (tylko wersja Mex-x).

 

Wózek MEX-S

Dostępna jest także wersja ze stałą ramą dla bardziej aktywnych i  wymagających użytkowników.
Boczek powiązany jest bezpośrednio z kołem napędowym. Wraz ze zmianą położenia koła napędowego następuje automatyczne dostosowanie ustawień boczka do siedziska. Poza tym bo oba boczki posiadają niezależnie od siebie płynną regulację wysokości.
Kółka przednie są celowo daleko wysunięte do  przodu i mocno odsunięte na zewnątrz, bo to zapewniają dużą stabilność wózka i ułatwia wsiadanie "od przodu"
Podnóżek jednoczęściowy z regulacją głębokości i kąta, może być opcjonalnie odchylany do góry. Posiada on nakładki antypoślizgowe.
Kółka podporowe zawsze podwójne dla zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa.
Uchwyt hamulca ergonomiczny i prosty w obsłudze, zintegrowany z boczkiem, niezależny od ustawień siedziska.
Ergonomiczne rączki do pchania wózka z regulacją wysokości.

Smyk

Wózek GTM SMYK przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat. Umożliwia kontakt rówieśnikami oraz aktywne uczestnictwo w grach i zabawach, co ma wpływ na prawidłowy rozwój dziecka, a jednocześnie przygotowouje swojego użytkownika do późniejszego korzystania z wózka aktywnego dla dorosłych.

Kid

GTM KID jest aktywnym wózkiem młodzieżowym, o sztywnej ramie spawanej, dobieranym indywidualnie. Dzięki temu wózek jest lekki oraz bezawaryjny. Wózek posiada koła napędowe o rozmiarze 22x1". Wózek w wyposażeniu dodatkowym posiada rączki, zabezpieczenia antywywrotne oraz osłony na szprychy.

Junior

Wózek GTM JUNIOR jest przeznaczony dla dzieci w wieku od 3 do 10 lat.  Wymiary wózka są dobierane indywidualnie do potrzeb Użytkownika. W wyposażeniu standardowym wózek posiada platformę o regulowanym kącie pochylenia oraz położeniu, rączki do pchania, oraz zabezpieczenia antywywrotne z systemem szybkiego składania (jednym pociągnięciem zabezpieczenia składają się pod ramę wózka). Wózek dostępny jest z kołami 22x1" oraz 20x1". W ramach refundacji na naprawę wózka możliwa wymiana ramy na większą, w przypadku gdy wózek stał się w czasie użytkowania za mały

Kimba Cross

Kimba Cross to trzykołowa podstawa jezdna przeznaczona do użytku na wolnym powietrzu — nie tylko uniwersalna i praktyczna, ale i atrakcyjna pod względem estetyki wykonania. Teleskopowa rama z aluminium wyróżnia się najnowocześniejszym wzornictwem, dzięki czemu pozwala Ci dopasować się do każdych okoliczności w czasie typowej codziennej aktywności.
Spacerówka rehabilitacyjna Kimba Cross: maksymalny stopień uniwersalności w codziennym życiu i w chwilach relaksu. 
W skrócie (podstawowe cechy)

 • Podstawa trójkołowa przeznaczona do poruszania się poza pomieszczeniami zamkniętymi
 • Nowoczesny design z owalnymi rurkami z aluminium
 • Łatwe składanie
 • Duża zwrotność
 • Uchwyt z regulowaną wysokością
 • Sprawdza się w trudnych warunkach terenowych
 • Możliwe przystosowanie do funkcji przyczepki rowerowej
 • Spacerówka Kimba Cross jest świetnym rozwiązaniem zarówno podczas codziennych obowiązków, jak i rekreacji — długich wycieczek po lesie, wypadów na zakupy i na rower.

 

Najważniejsze — Kimba Cross zapewnia Ci oczekiwaną elastyczność i mobilność. Na terenie wyboistym zawieszenie wózka absorbuje wstrząsy powodowane przez kamienie, dziury itp., a Twoje dziecko ich nie odczuwa. Kimba Cross jest także łatwiejszy w sterowaniu — dzięki dużym oponom pneumatycznym, hamulcom bębnowym, uchwycie o regulowanej wysokości, błotnikom i zabezpieczeniom uniemożliwiającym wywrócenie się wózka.
W miejscach zatłoczonych, takich jak sklepy, przyda się duża zwrotność wózka Kimba Cross, możliwa dzięki parze skrętnych kół przednich. Dzięki nim łatwo ominiesz wszystkie przeszkody. Do założenia przednich kół wystarczy użyć mechanizmu szybkiego uwalniania zestawu jezdnego. Spacerówka może zostać łatwo zmodyfikowana tak, aby pełnić funkcję przyczepki rowerowej. Kimba Cross znacznie rozszerzy zakres Twoich zajęć, pozwoli na organizowanie weekendowych wycieczek rowerowych z przyjaciółmi i rodziną, a w tygodniu — ułatwi drogę do przedszkola.
Mimo znacznych rozmiarów, Kimba Cross jest wózkiem łatwym do transportowania. Siedzisko można szybko zdjąć z podstawy — a następnie złożyć wózek tak, że bez problemu zmieści się w samochodzie. Dzięki zdejmowanej ramie przedniej, wózek Kimba Cross będzie „rosnąć” razem z Twoi dzieckiem - co jest zaletą niezwykle praktyczną. Jeśli pojawi się taka potrzeba, w dowolnej chwili możesz zamontować siedziska o różnych rozmiarach. W ten sposób spacerówka będzie służyła Ci przez długie lata. 
Trójkołowa podstawa jezdna została zaprojektowana specjalnie z myślą o wykorzystaniu różnych typów siedzisk - na przykład tych z linii Kimba. Sprawdzone w praktyce rozwiązania gwarantuje, że Twoje dziecko zawsze będzie miało optymalne oparcie i znajdzie się w pozycji poprawnej z punktu widzenia ergonomii i fizjologii. Siedziska można zmodyfikować tak, że dopasują się dokładnie do postury dziecka. Jeśli Twoje dziecko zechce podziwiać okolice w bardziej aktywnej pozycji, lub po prostu położyć się i odpocząć, wystarczy tylko odchylić siedzisko do tyłu. Dzięki bogatej gamie akcesoriów Kimba Cross jest idealnym rozwiązaniem ułatwiającym radzenie sobie z wyzwaniami dnia codziennego. 
Sprawdzony przez wiele pokoleń klasyczny wózek z linii Kimba dostępny jest także jako model czterokołowy (Kimba Spring) lub wózek przeznaczony dla bliźniąt lub rodzeństwa (model Inline).
Kimba Cross szczegóły

 • teleskopowa rama dla siedzisk o różnych rozmiarach
 • siedzisko na resorach
 • koło przednie 16“, ogumienie pneumatyczne, szybkozłączki
 • osłona przeciwbryzgowa
 • koła tylne 18“, ogumienie pneumatyczne z osią
 • hamulce bębnowe z opcją postojową
 • regulacja wys. rączki do pchania
 • składana, małe rozmiary po złożeniu
 • atrakcyjny wygląd poprzez owalną konstrukcję rur ramy


Opcje

 • skrętne koło przednie z szybkozłączkami do małych pomieszczeń
 • wyposażenie jako przyczepa do roweru (dyszel/szybkozłączki, sprzęgło do roweru, wimpel, oświetlenie)
 • wąs przeciwwywrotny, osłona odzieży
 • osłona na szprychy, torba


Siedzisko wielofunkcyjne

 • bezstopniowe ustawianie głęb. i szer. siedziska, wys. oparcia, długości podudzi
 • peloty boczne, regulowane peloty miedniczne
 • niezależne ustawianie pochyl. siedziska, kąta oparcia/podnóżka
 • podnóżek z anatomicznym kątem kolana
 • regulowany kąt podnóżka (opcja)
 • bogata gama dodatków np. peloty zagłówka, peloty piersiowe, taśmy, śpiworki, daszki

Kimba Inline

Kimba Inline w skrócie (podstawowe cechy)

 • Model przeznaczony dla bliźniąt lub rodzeństwa
 • Standardowa szerokość
 • Wózek składany
 • Duża stabilność
 • Łatwo zdejmowane siedzisko
 • Możliwość dostosowania do indywidualnych potrzeb użytkownika 


Kiedy chcesz wybrać się na spacer lub wycieczkę z bliźniakami lub dwójką dzieci mniej więcej tego samego wzrostu, wózek przeznaczony specjalnie dla takiej pary znacznie ułatwi Ci życie. 
Dzięki podstawie jezdnej Inline podróżowanie z Twoimi bliźniakami nigdy nie było prostsze. W kilku łatwych ruchach możesz przenieść siedzisko wózka na niższą podstawę jezdną lub zdjąć je i umieścić na praktycznej podstawie pokojowej Kimba, przeznaczonej do użytku domowego. Automatyczny system szybkiego blokowania sprawia, że cała procedura trwa zaledwie kilka sekund. Co więcej, wózek da się złożyć do niewielkich rozmiarów, co sprawdzi się podczas przechowywania go w domu lub w czasie transportu. Odporne na przebicia koła wózka ułatwiają także posługiwanie się i sterowanie spacerówką.
Jedną z bardzo praktycznych funkcji wózka jest bezstopniowo zmieniana odległości pomiędzy siedziskami z myślą o jak najlepszym dopasowaniu do rozmiarów dzieci. Dzięki wielofunkcyjnym siedziskom ze zmywalnymi powierzchniami, Twoje dziecko zawsze będzie znajdować się w pozycji zgodnej z ergonomią i cieszyć się optymalnym wsparciem rehabilitacyjnym. Głębokość i szerokość siedziska oraz wysokość oparcia można regulować niezależnie — według indywidualnych potrzeb. Wygodę dziecka gwarantuje podnóżek z regulacją wysokości, dzięki któremu zmieniać można także kąt zgięcia nóg w kolanie. Podstawa jezdna Inline może być także wyposażona w jednostkę tlenową lub futerał transportowy umieszczane w miejscu drugiego siedziska.
Siedzisko linii Kimba pasuje także do sprawdzonej spacerówki rehabilitacyjnej Kimba Spring i trójkołowej podstawy Kimba Cross.

STINGRAY- spacerowy wózek inwalidzki dla dzieci

Posiada fantastyczną nową funkcję -siedzisko obracane o 180o, nawet gdy dziecko znajduje się w wózku. Zapewnia maksymalny komfort, a możliwość regulowania różnych kątów ułatwia ustawienie dokładnej i indywidualnej pozycji siedzącej jakiej dziecko potrzebuje. Stingray posiada rewelacyjne właściwości jezdne, fantastyczne zawieszenie oraz pewne i stabilne hamulce co czyni go bardzo bezpiecznym. Jest dostępny w 2 rozmiarach. Możliwości regulacji fotelika: przechylanie siedziska o 45o, regulacja głębokości siedziska, regulacja wysokości oparcia, regulacja podnóżka, regulacja pelot bocznych odchylania siedziska i oparcia.

COMFORT

Wózek z usztywnionym, wyłożonym gąbką siedzeniem i profilowanym, ocieplonym gąbką oparciem. W środku oparcia zastosowano pionowe płytki usztywniające, które gwarantują zachowanie prostych pleców.Polecany dla dzieci siedzących samodzielnie oraz siedzących nie w pełni samodzielnie.
Wyposażenie wersji STANDARD – klin,zagłówek, szelki, barierka z ochraniaczem ,torba mocowana do podwozia.
Wyposażenie wersji BASIC – szelki , barierka z ochraniaczem.
Wózek Comfort posiada szeroką gamę dodatków oraz różne wielkość siedziska w zależności od wzrostu i wagi pacjenta.


Wielkość mierzona

Model [3] cm

Model [4] cm

Model [5] cm

Model [6] cm

Model [6plus] cm

szerokość siedziska (w swietle)

35

38

38

41

41

długość siedziska (głębokość)

33

37

41

45

48

wysokość oparcia

66

69

75

77

80

długość podnóżka

24 - 40

31 - 47

31 - 47

35 - 47

35 - 47

max. kąt rozwarcia oparcia i siedzenia

135°/150°

135°/145°

135°/150°

120°/135°

120°/135°

szerokość gabarytowa wózka

61

64

64

69

69

gabaryty wózka po złożeniu (bez kół) dł. x szer. x wys.

91x61x41

94x64x41

97x64x41

112x68x48

117x68x48

gabaryty wózka dł. x wys. x szer.

103x97x61
L/120x97x61

112x97x64
L/120x97x64

120x100x64

137x98x69

145x92x69

masa wózka

18,0 kg

21,0 kg

21,0 kg

25,0 kg

28,5 kg

Lisa

Spacerówka rehabilitacyjna Lisa to wysoka stabilność, małe wymiary po złożeniu, manewrowność i zwiększony komfort pchania wózka, a także fakt, że "rośnie" ona razem z dzieckiem. Wysoki stopień stabilności uzyskano poprzez ograniczenie liczby elementów ramy oraz zastąpienie nitów złączami śrubowymi. Rodzaj złączy śrubowych użytych w mechaniźmie nożycowym z tyłu ramy, pozwala na pracę bez stosowania kółek bliźniaczych a zatem na uniknięcie oporów pchania i zawracania, wywoływanych przez nie.
Lisa wyposażona jest w cztery kółka, wszystkie precyzyjnie łożyskowane w kulkowych łożyskach, co pozwala na redukcję wysiłku związanego z pchaniem wózka, nawet przy dużym obciążeniu.
Spód siedziska Lisa skonstruowano tak, że możliwe jest ustawienie jego głębokości na 25, 30 lub 35 cm (model 3207) albo 30, 35 lub 40 cm (model 3208). Stanowi to przyrost o 10 cm a w konsekwencji pozwala na używanie wózka przez dłuższy okres czasu. Specjalny system nożycwo-suwakowy redukuje długość po złożeniu do 103 cm (model 3207) lub 107 cm (model 3208), dzięki czemu złożoną spacerówkę ułożyć można w poprzek bagażnika większości spotykanych samochodów.

Eco Buggy

Spacerówka typu Eco to nowy wózek rehabilitacyjny przeznaczony do łatwego i szybkiego transportu dzieci niepełnosprawnych. Dzięki aluminiowej ramie pokrytej lakierem proszkowym jest bardzo lekka ale jednocześnie stabilna: jej nośność do 50 kg nadaje się również dla większych dzieci. Specjalnie wzmocniona tapicerka w obrębie siedziska jak i oparcia, stabilny i odchylany do góry podnóżek oraz taśma biodrowa dbają o bezpieczną pozycję. Poprzez możliwość regulowania kąta oparcia można dowolnie zmieniać pozycję siedzącą dziecka.

Poprzez cztery podwójne i skrętne kółka na resorach z blokadą na kółkach przednich spacerówka typu Eco dopasowuje się do różnych właściwości podłoża, zapewniając dobrą manewrowność. Prosty w obsłudze mechanizm składania, niewielkie wymiary i torba na zakupy składająca się wraz z siedziskiem to praktyczne dodatki, pomocne w życiu codziennym.

Bravo

Aktywny wózek dziecięcy BRAVO został właśnie stworzony w tym celu, aby młodzi jego użytkownicy efektywnie wykorzystali własne możliwości. Wózek jest dostosowywany indywidualnie tak by spełniać oczekiwania i potrzeby dzieci jak ich rodziców i opiekunów.
Należy tu podkreślić, że jest to jedyny dziecięcy wózek z "sztywną ramą", który posiada regulację szerokości i głębokości siedziska - wózek "rośnie razem z dzieckiem". Ta unikatowa cecha powoduje, że możemy zapomnieć o wielu kompromisach, na które jesteśmy skazani przy poszukiwaniu i doborze wózka dla dziecka. Od tej pory wózek dostosowujemy do dziecka a nie odwrotnie, co pewien czas zmieniając szerokość i głębokość siedziska mając w ten sposób pewność, że parametry wózka są precyzyjnie dobrane do dziecka.
Również szereg opcji BRAVO decyduje o jego indywidualnym charakterze dostosowanym do potrzeb dziecka i rodziców. Mówimy tutaj nie tylko o rzeczach, które powinny stanowić bazę wyboru wyposażenia wózka aktywnego - różne poduszki, rączki do pchania (dla rodziców), wielkość kół przednich i tylnych, skos kół tylnych (camber), regulacja napięcia tapicerki, zmiana środka ciężkości, elementy antywywrotne, różne hamulce, itd.- ale także o szczegółach np. rodzaj ogumienia i ciągu napędowego, atrakcyjny design, itd. Wszystkie te cechy powodują, że BRAVO jest wózkiem indywidualnym z precyzyjnie określonymi parametrami siedziska, które "rosną razem z dzieckiem".

Avantgarde Teen 2

Wózek Teen 2 to najlepsza podstawa aby pozostać aktywnym!
Poprzez zredukowaną ramę wózek ten jest lekki i zwrotny. Jego zdejmowane i odchylane podnóżki pozwalają na łatwe wyjmowanie/wkładanie dziecka do wózka i indywidualne ułożenie nóg.
Teen 2 posiada wiele możliwości. Tylna część ramy "rośnie" w miarę potrzeby stopniowo o 2 cm, co pozwala na to, aby kąt ułożenia kolan się nie zmieniał i nie jest konieczne dodatkowe wyposażenie.
3 długości ramy i 4 możliwości ramy przedniej, jak i różne opcje podnóżka stanowią solidną bazę dla indywidualnego zaopatrzenia, uwzględniając anatomicznie uformowaną pozycją miednicy, stóp i nóg, gdyż wygodne siedzenie to podstawa prawdziwej dynamiki!

Gemini

Nowej generacji wózek wykonany z aluminium.
Konstrukcja stwarza ogromne
możliwości różnych regulacji .

 • Koła tylne wyciągane na szybkozłącza
 • Regulacja kąta nachylenia siedziska
 • Regulacja kąta nachylenia oparcia
 • Regulacja kata nachylenia podnóżków
 • Regulacja kąta nachylenia siedziska i oparcia jednocześnie
 • Możliwość regulacji głębokości siedzenia
 • Podnóżki z jednej płyty odchylane z regulacją wysokości
 • Regulacja wysokości oparcia
 • Możliwość zmiany kierunku jazdy-twarzą do osoby pchającej lub do kierunku jazdy wózka.
 • pasy na ramiona
 • klin
 • zagłówek

Dostępne w dwóch rozmiarach.

925

Wózek lekki dziecięcy zrobiony z chromo-molibdenu. Wyposażony w aluminiowe ochraniacze , zabezpieczające przed wciągnięciem ubrania przez koła tylne. Wysokość , głębokość oraz kąt nachylenia(10 st.) płyty podnóżka jest regulowana. Wózek waży tylko 13 kg z kołami co ułatwia bardzo jego składanie i wsadzanie do auta. standardowo koła wypinane na szybkozłącza.

Chicco

Bardzo wygodny, wielofunkcyjny wózek do przewożenia dzieci do 3 roku życia. Aluminiowa lekka rama z jedną dużą rączką zapewniającą łatwe manewrowanie wózkiem. Nowością jest opcja pamięci - po rozłożeniu oparcie ustawia się w pozycji sprzed złożenia wózka. Po złożeniu wózek łatwo przenosić dzięki wygodnej rączce.

Oparcie rozkładane do pozycji leżącej
- podnóżek z 3-pozycyjną regulacją
- wszystkie koła z amortyzacją
- waga 10,2 kg

Wyposażenie wózka:

 • pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa
 • zintegrowany hamulec tylni
 • barierka z przodu dodatkowo wyposażona w zdejmowaną rączkę z wygodnymi otworami na drobne przedmioty
 • klin
 • budka
 • kosz na zakupy
 • ocieplacz na nogi
 • osłona przeciwdeszczowa

Buggy Corso Basic

Dziecięcy wózek spacerowy przeznaczony dla dzieci z MPD, przepukliną oponowo-rdzeniową, składający się w "parasolkę", zawierający regulację wysokości podnóżka.

Dane techniczne:

 • wysokość oparcia: 66,86 cm
 • głębokość siedziska: 38 cm
 • szerokość siedziska: 34, 38 cm
 • długość całkowita: 114 cm
 • waga wózka: 12, 13 kg
 • maksymalna waga dziecka 55, 75 kg

Buggy Ben

Dziecięcy wózek spacerowy dla dzieci z MPD, przepukliną oponowo-rdzeniową, składany do przodu. Posiada odchylane oparcie do kąta 90 stopni oraz regulowany na wysokość podnóżek. Zaopatrzony jest w koła "country", które radzą sobie nawet w trudnym terenie.

Dane techniczne:

 • wysokość oparcia: 63, 71 cm
 • głębokość siedziska: 28, 36 cm
 • szerokość siedziska: 34, 37 cm
 • odległość siedziska od podnóżka: 20-34, 22-38 cm
 • waga wózka: 16, 17 kg
 • maksymalna waga dziecka 35, 50 kg

Reha Tom X-Country

Dziecięcy wózek spacerowy wyposażony w koła terenowe, które ułatwiają prowadzenie wózka po nierównym terenie. Przeznaczony jest dla dzieci z MPD, przepukliną oponowo-rdzeniową, chorobami mięśni. Składany do przodu z możliwością przełożenia siedziska "twarzą" w stronę opiekuna.
W wózku regulowana jest wysokość oparcia oraz głębokość siedziska. Możliwe jest odchylenie oparcia
i podnóżka oraz zmiana kąta nachylenia siedziska. Wózek posiada bogate wyposażenie dodatkowe. Wózek produkowany jest w trzech rozmiarach: mini, standard i maxi.

Dane techniczne:

 • wysokość oparcia: 44-61, 51-65, 56-67 cm
 • głębokość siedziska: 24-31, 27-35, 32-40 cm
 • szerokość siedziska: 26/30, 24/28/34, 28/32/38 cm
 • kąt oparcia: 0-180o, 0-180o, 0-160o
 • szerokość całkowita wózka: 61, 61, 65 cm
 • wysokość całkowita wózka: 101, 101, 103 cm
 • wysokość całkowita z rączką: 115, 115, 118 cm
 • waga wózka: 17,5; 18,5; 21 kg
 • maksymalna waga dziecka 35, 35, 50 kg

Clip

Dziecięcy wózek spacerowy o nowoczesnym wyglądzie, przeznaczony dla dzieci z MPD, przepukliną oponowo-rdzeniową. Składa się w "parasolkę", w standardzie jest regulowany na wysokość podnóżek i trójpozycyjne oparcie. Do wózka dostępna jest szeroka gama akcesoriów.

Dane techniczne:

 • szerokość siedziska: 30, 33, 36, 40 cm
 • wysokość oparcia: 60, 60, 67 cm
 • głębokość siedziska: 25, 30, 35, 40 cm
 • szerokość całkowita wózka: 51, 51, 51, 57 cm
 • długość całkowita:110, 110, 111, 115 cm
 • wysokość całkowita: 99, 99, 104, 112 cm
 • waga wózka: 10.8, 11, 11.5, 12.5 kg
 • maksymalna waga dziecka: 30, 35, 40, 76 kg

Bug

Dziecięcy wózek spacerowy z możliwością odwrócenia siedziska w stronę osoby prowadzącej wózek. Przeznaczony dla dzieci z MPD, przepukliną oponowo-rdzeniową, chorobami mięśni. Składany jest w czworobok, ma regulowany na długość podnóżek oraz możliwość zmiany szerokości i głębokości siedziska. Oprócz dużej ilości opcji dodatkowych wózek posiada możliwość zamontowania stolarza domowego.

  Dane techniczne:
  • szerokość siedziska: 14-24,17-26,20-31,27-35 cm
  • szerokość oparcia: 32, 35, 40, 45 cm
  • wysokość oparcia: 46-52,50-55,60-65,65-72 cm
  • głębokość siedziska: 20-25,24-30,28-34,32-38 cm
  • odleglość miedzy siedziskiem a podnóż.: 21-33,26-38,30-40 cm\
  • szerokość całkowita wózka: 57, 60, 62 cm
  • długość całkowita: 85, 88, 102 cm
  • wysokość całkowita: 84-105, 95-120 cm
  • waga wózka: 18,9/19,4/21,5/24,9 kg
  • maksymalna waga dziecka: 30, 35, 40, 45 kg

Obi

Dziecięcy wózek spacerowy typu kubełkowego, przeznaczony dla dzieci z dużą dysfunkcją układu nerwowego i kostnego. Wózek zawiera trzystopniową regulację odchylenia oparcia oraz podnoszony i regulowany na długość podnóżek. Koła mocowane są w systemie szybkozłącza, co umożliwia łatwy transport wózka. Możliwa jest bardzo duża ilość opcji dodatkowych.

  Dane techniczne:
  • szerokość siedziska: 33, 37, 41 cm
  • wysokość oparcia: 62, 68, 76 cm
  • głębokość siedziska: 30, 36, 40 cm
  • szerokość całkowita wózka: 60; 62,5; 66,5 cm
  • wysokość całkowita: 97,103, 105 cm
  • długość całkowita: 99, 109, 124 cm
  • waga wózka (bez kół): 13,8; 14,8; 16,4 kg
  • maksymalna waga dziecka: 50, 60, 70 kg

Novus

Dziecięcy wózek spacerowy przeznaczony dla dzieci z MPD, przepukliną oponowo-rdzeniową, chorobami mięśni. Nowoczesny wygląd oraz znakomita jakość materiałów wykorzystywanych do produkcji wózka stanowią o jego klasie. Możliwa jest stopniowa regulacja oparcia i siedziska, podnóżek regulowany jest na wysokość. Koła mocowane są w systemie szybkozłącza, co umożliwia łatwy transport wózka. Bogaty wybór akcesoriów.

Dane techniczne:

 • szerokość siedziska: 30, 35, 38 cm
 • wysokość oparcia: 65, 67, 72 cm
 • głębokość siedziska: 30, 35, 39 cm
 • odległość między siedziskiem a podnóżkiem: 27/37, 29/41, 35/45 cm
 • szerokość całkowita wózka: 60, 63,66 cm
 • wysokość całkowita wózka: 100, 112 cm
 • długość całkowita wózka: 87, 96 kg
 • waga wózka (bez kół): 11,3; 12; 12,6; kg
 • maksymalna waga dziecka: 50, 60, 70 kg

Trolli

Trolli to mały, poręczny wózek typu parasolka. Został on tak zaprojektowany aby po złożeniu mógł być przewożony z łatwością i bez wysiłku w bagażniku samochodu, samolocie czy w windzie. Podnóżki regulowane na wysokość i odchylane na boki dzięki czemu nie utrudniają podjazdu do samochodu, toalety lub do wąskich wind. Tapicerka wykonana z oddychającego materiału.

Dane techniczne:

 • szerokość siedziska: 40, 43, 46, 50 cm
 • wysokość oparcia: 46 cm
 • głębokość siedziska: 43 cm
 • długość podudzi: 37-49 cm
 • szerokość całkowita wózka: 54, 57, 60, 64 cm
 • długość całkowita: 94-104 cm
 • wysokość całkowita: 94 cm
 • waga wózka: 11.5, 11.9, 12.2, 12.5 kg
 • maksymalne obciążenie: 110 kg

Swifty

Wózek przeznaczony jest dla dzieci w wieku powyżej 3 lat, nie poruszających się samodzielnie.
Nowocześnie zaprojektowana konstrukcja ramy nośnej zapewnia bardzo dużą wytrzymałość wózka.

Standardowe wyposażenie wózka obejmuje: szelki, oparcie odchylane - kąt stawu biodrowego, podnóżki z regulacją wysokości, demontowalną tapicerkę z materiału Space Tex (oddychającego), regulowana głębokość siedziska, koła łożyskowane, uchwyty z regulacją wysokości

Baffin Buggy

Baffin Buggy jest specjalnym inwalidzkim wózkiem dziecięcym. Jest to składany wózek spacerowy dla osób wymagających pełnej stabilizacji tułowia w pozycji siedzące, leżącej oraz w pozycjach pośrednich Produkowany jest on dla dzieci  do 125 cm wzrostu.
Baffin Buggy dzięki innowacyjnemu systemowi: wbudowanego „kręgosłupa”, pelot bocznych oraz regulacji kąta pochylenia siedziska, to znakomicie przystosowane  urządzenie dla dzieci oraz opiekunów, ułatwiające pozycjonowanie dziecka w pozycji siedzącej oraz leżącej. Dzięki łatwości obsługi poprawia jakość codziennej opieki nad osobami wymagającymi transportu, u których schorzenia uniemożliwiają samodzielne poruszanie się jak również poprawne siedzenie.

Modi Buggy

MODI Buggy jest wózkiem inwalidzkim specjalnym dziecięcym. Przeznaczony jest do przewożenia dzieci o wzroście do 130 cm. Wózek ułatwia codzienną opiekę nad dziećmi wymagającymi transportu, a których schorzenia uniemożliwiają samodzielne poruszanie się oraz poprawne siedzenie. MODI Buggy oferuje szeroki zakres niezbędnych regulacji oraz bardzo bogate standardowe wyposażenie. Stworzyliśmy produkt, który w czasie miłych chwil spędzonych na spacerze gwarantuje doskonałą stabilizację tułowia, głowy oraz miednicy. Wierzymy, że utrwalanie prawidłowej pozycji siedzącej jest ważne w każdej wolnej chwili. MODI Buggy jest w tym ekspertem.

Caretta Buggy

Wózek Caretta Buggy charakteryzuje doskonała stabilizacja tułowia młodego pasażera. Dzięki pelotom piersiowym, pasom pięciopunktowym, kamizelce i pasom stabilizującym miednicę możliwe jest poprawne oraz wygodne transportowanie dziecka przy zachowaniu biernej korekcji wad postawy.
Jako eksperci od systemów siedzisk pracujący z najmłodszymi pacjentami w wielu ośrodkach rehabilitacyjnych wiemy, jak ważna jest stabilizacja głowy podczas transportu. Dlatego też w wózku Caretta Buggy udostępniamy nowy system zagłówka umożliwiający ustabilizowanie głowy w wygodnej i bezpiecznej pozycji transportowej. System umożliwia regulacje wysokości i szerokości pelot stabilizujących głowę.
Dzięki specjalnej konstrukcji siedziska zbudowanej z pasów elastycznych możliwa jest regulacja sztywności siedziska. Nie zapomnieliśmy oczywiście o regulacji kąta oparcia pleców oraz pozycji kubełkowej siedziska
Łatwy system składania ramy umożliwia szybkie złożenie wózka. Jego wymiary umożliwiają, po złożeniu, transport urządzenia w bagażniku małego samochodu osobowego. Wiemy przecież, że każdy młody człowiek o wzroście od 130 cm do 160 cm musi podróżować.

BINGO EVOLUTION

Dzięki licznym możliwością regulacji siedziska; wielofunkcyjny wózek Bingo Evo może być dostosowana do indywidualnych potrzeb dziecka, zintegrowane zawieszenie posiada również płynną regulację do potrzeb użytkownika - i zapobiega napięciu się dziecka z powodu wibracji.

Aby przełączać się między aktywną pozycją siedzenia do pozycji spoczynku (np. w celu łagodzenia obciążenia kręgosłupa), wózek oferuje płynną regulację pochylenia siedziska. Do spania, oparcie można obniżyć do pozycji półleżącej. Wszystkie te funkcje mogą być stosowane, gdy siedzenie jest obrócone w kierunku przeciwnym do kierunku jazdy tak, że rodzice utrzymują kontakt wzrokowy z dzieckiem.

Podstawowe cechy

 • rozm. 1 i 2 sztywne lub kierujące koła przednie
 • system amortyzujący siedzisko
 • aktrakcyjny wygląd - rama aluminiowa
 • pochylenie siedziska i oparcia płynnie regulowany
 • automatyczne zabezpieczenie mechanizmu składania
 • regulacja wysokości ergonomicznej rączki do pchania
 • torba składana łącznie z wózkiem
 • bezstopniowa regulacja głębokości i szerokości siedziska, wysokości oparcia i długości podudzi
 • peloty boczne, ustawianie pelot miednicznych
 • niezależne ustawianie pochylenia siedziska, kąta oparcia i kąta podnóżka
 • podnóżek z anatomicznym kątem kolana
 • regulacja kąta płyty podnóżka (opcja)
 • bogata gama dodatków, np. peloty zagłówka i peloty piersiowe, różne systemy taśm i stabilizatorów oraz śpiworki i daszki

ZIP

Składana spacerówka ZIP charakteryzuje się nowoczesnym, zwracającym uwagę wyglądem. Wózek posiada kompaktową, aluminiową ramę którą można złożyć po kilku, niezmiernie prostych ruchach, a potem bez problemu zmieścić bagaż w samochodzie. Dzięki świetnej jakości kółkom skrętnym, wózek jest niezmiernie zwrotny. Wózek pcha się lekko i łatwo nim manewrować nawet w bardzo zatłoczonym sklepie. Spacerówka wyróżnia się dużą stabilnością. Maksymalne obciążenie wózka wynosi 60 kilogramów - a to oznacza, że można z niego swobodnie korzystać przez wiele lat - nawet wtedy, gdy dziecko nieco urośnie. Wózek ZIP "urośnie" bowiem razem z nim. Dzięki wysokiemu oparciu, regulacji głębokości siedziska i wysokości kolumn kół, wózek można dopasować do postury użytkownika.

Wymiary (cm) i Waga (kg)

Wielkość 1

Wielkość 2

Głębokość siedziska

30 / 35

35 / 40

Szerokość siedziska

35

40

Wysokość oparcia

Standard

60

68

Wysokie

66

-

Długość podudzia

20 - 39

25 - 44

Pochylenie siedziska

18°

18°

Pochylenie oparcia

90° - 100° (105° opcja)

90° - 100° (105° opcja)

Kąt podnóżka

-10° / 0° / +10°

-10° / 0° / +10°

Wysokość całkowita

112

110

Szerokość całkowita

59

65

Koła

Przód

20

20

Tył

30

30

Po złożeniu (L x B x H)

78 x 36 x 39

91 x 44 x 40

Waga

12,5

13,5

Nośność

50

60

Promień skrętu

126

140

Wózek inwalidzki specjalny dziecięcy JUNIOR

Cechy produktu

 • oparcie z regulowaną wysokością i szerokością,
 • składana aluminiowo-stalowa rama,
 • siedzisko z możliwością regulowania szerokości i głębokości,
 • możliwość zmiany pozycji siedziska względem kierunku jazdy,
 • podnóżki z możliwością regulacji długości i kąta położenia,
 • barierka do prowadzenia z możliwością zmiany kąta,
 • skrętne, blokowane przednie koła piankowe lub pompowane z możliwością szybkiego demontażu,
 • amortyzowane tylne koła piankowe lub pompowane z możliwością szybkiego demontażu i systemem hamulcowym,
 • zagłówek stabilizujący pozycję głowy z możliwością regulacji wysokości,
 • barierka siedziska,
 • szelki zabezpieczające dziecko przed wypadnięciem,
 • klin abdukcyjny,
 • wyposażenie standardowe: daszek, kosz, folia przeciwdeszczowa, śpiwór,
 • dostępne szerokiej gamie kolorów

Zastosowanie

 • Wózek przeznaczony jest dla dzieci z MPD, przepukliną oponowo-rdzeniową, chorobami mięśni, dysfunkcjami kończyn dolnych

 

 

Wózek inwalidzki specjalny dziecięcy Umbrella

Cechy produktu

 • składana, aluminiowa rama, zewzmacniającymi elementami stalowymi,
 • tapicerka wykonana z tkanin z certyfikatem jakości OEKO-TEX,
 • oparcie z możliwością płynnej regulacji kąta nachylenia, koła tylne z szybkozłączką,
 • klin abdukcyjny, barierka, pas trzypunktowy i pas biodrowy z dwoma możliwościami ułożenia zabezpieczające dziecko przed wypadnięciem,
 • plastikowa platforma podnózka o regulowanej długości z pasami stabilizującymi stopy,
 • zagłówek (dwie pozycje ułożenia),
 • okienko w budce, które pozwala na obserwację dziecka,
 • wyposażenie standardowe: budka ochronna, kosz na zakupy, uchwyt na kubek, folia przeciwdeszczowa, widelce z blokadą toru jazdy, śpiwór, podnóżek nieregulowany
 • opcjonalnie: podnóżek regulowany kątowo, koła pompowane
 • dostępne kolory: różowo- szary, czerwono-szary, pomarańczowo-szary, niebiesko-szary,kratka granat/szary/czerwony, kratka szary/błękitny

Zastosowanie

 • Przeznaczony dla dzieci z MPD (mózgowym porażeniem dziecięcym), przepukliną oponowo-rdzeniową, chorobami mięśni

 

 

Wózek inwalidzki specjalny dziecięcy Optimus

Cechy produktu

 • składana, aluminiowa rama ze wzmacniającymi elementami stalowymi,
 • tapicerka wykonana z tkanin z certyfikatem jakości OEKO-TEX,
 • oparcie z możliwością stopniowej regulacji kąta nachylenia,
 • plastikowa platforma podnóżka o regulowanej długości z pasami stabilizującymi stopy,
 • podnóżki regulowane kątowo,
 • koła tylne z szybkozłączką,
 • klin abdukcyjny
 • barierka i szelki 5-cio punktowe z dwoma możliwościami ułożenia zabezpieczające dziecko przed wypadnięciem,
 • kliny zwężające oparcie i siedzisko,
 • regulacja głębokości siedziska,
 • regulowana wysokość oparcia,
 • zagłówek (dwie pozycje ułożenia),
 • okienko w budce, które pozwala na obserwację dziecka,
 • wyposażenie standardowe: budka ochronna, kosz na zakupy, uchwyt na kubek, folia przeciwdeszczowa,
 • wyposażenie opcjonalne: koła pompowane, widelce z blokadą toru jazdy, pasy odwodzące, śpiwór, podnóżek nieregulowany
 • dostępne kolory: różowo-szary, czerwono-szary, pomarańczowo-szary, niebiesko-szary, zielono-szary, kratka granat/szary/czerwony, kratka szary/błękitny

Zastosowanie

 • Wózek przeznaczony jest dla dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym (MPD), przepukliną oponowo-rdzeniową, dysfunkcjami kończyn dolnych oraz chorobami mięśni. Dzięki szerokim możliwościom regulacji wózek z łatwością można przystosować do wymagań każdego użytkownika

 

 

Wózek inwalidzki specjalny dziecięcy PLIKO

Cechy produktu

 • Składana aluminiowa rama,
 • Siedzisko i oparcie wykonane z miękkiej, komfortowej, łatwej w utrzymaniu czystości tkaniny,
 • Regulowane skokowo oparcie od pozycji siedzącej do leżącej,
 • Regulowana głębokość siedziska,
 • Regulowana siła napięcia siedziska poprzez zastosowanie pasów typu Velcro,
 • Demontowalne kliny boczne umożliwiające regulację szerokości siedziska,
 • Regulowana płynnie długość podnóżków,
 • Regulowany kąt zgięcia podnóżków,
 • Podwójne tylne koła pełne wyposażone w niezależne hamulce,
 • Podwójne przednie koła skrętne z możliwością blokady do jazdy tylko na wprost,
 • Regulowana wysokość zagłówka,
 • Regulowana wysokość rączek dla osoby prowadzącej,
 • Pięciopunktowe szelki zapewniające doskonałe ustabilizowanie pozycji dziecka,
 • Bardzo łatwy i unikatowy system składania umożliwiający złożenie wózka jedną ręką,
 • Specjalna rączka do transportowania wózka,
 • Bardzo niska waga własna,
 • Wózek w całości produkowany i zaprojektowany we Włoszech,
 • Wyposażenie standardowe: zagłówek, kliny boczne, pięciopunktowe szelki, pasy stóp, zapiętki, uchwyt na butelkę,
 • Wyposażenie ponadstandardowe: budka z folią przeciwdeszczową, śpiwór, barierka zabezpieczająca przed wypadnięciem, torba zakupowa pod siedzisko,
 • Dostępne kolory tapicerki: pomarańczowo-szara, niebiesko-szara

 

 

Wózek inwalidzki specjalny dziecięcy Sweety

Cechy produktu

 • składana aluminiowo-stalowo rama,
 • siedzisko z możliwością regulowania głębokości
 • regulowany kąt pochylenia oparcia 90° – 110°,
 • pompowane przednie koła, średnica 17 cm (pełne), 18 cm (pompowane),
 • pompowane tylne koła stałe, średnica 25 cm (pompowane lub pełne),
 • rączki ergonomiczne umożliwiają wygodny chwyt dla osób o różnym wzroście, łatwe prowadzenia,
 • dyskretny hamulec trzpieniowy, nie wymaga dużej siły nacisku, wzmocniony, niezależny dla obydwu kół,
 • składany, dzielony, metalowy podnóżek, płynna regulacja długości (32 – 40 cm),
 • regulowana wysokość położenia pasów bezpieczeństwa, dwie pozycje,
 • bogate wyposażenie standardowe: pasy odwodzące, pasy bezpieczeństwa, zagłówek, koszyk, pokrowiec na podnóżek,
 • wyposażenie opcjonalne: daszek, klin abdukcyjny (niezbędna barierka), barierka, stolik, folia przeciwdeszczowa, śpiwór, pasy stóp,
 • dostępny w kolorach: czarno-niebieski, czarno-zielony, czarno-wrzosowy

Wskazania

 • Wózek przeznaczony jest dla dzieci z MPD, przepukliną oponowo-rdzeniową, chorobami mięśni, dysfunkcjami kończyn dolnych

 

 

Kimba Neo

Dla dzieci w wieku od 1 do 10, które potrzebują większego wsparcia, Kimba Neo jest naszą propozycją profesjonalnego zaopatrzenia. Wygodny wózek, amortyzujący wstrząsy, pomaga zapobiegać powstawaniu przykurczy. Możesz samodzielnie dobrać praktycznie wszystkie ustawienia (lub z pomocą lokalnego doradcy) do indywidualnych potrzeb dziecka. Oznacza to, Kimba Neo "dostosowuje się" nie tylko do wymiarów dziecka, ale również do aktualnych wymagań. Gdy dziecko chce więcej zobaczyć, przechyl trochę siedzenie do przodu do aktywniejszego udziału w otoczeniu.

Korzyści w skrócie:

Łatwa zmiana pozycji

Dzięki mechanizmowi pochylania siedzenia można przechylić siedzenie do różnych pozycji: Pozycja spoczynkowa zmniejsza obciążenie kręgosłupa dziecka. Aktywna pozycja aktywuje mięśnie tułowia.

Płynna regulacja kąta oparcia

Oparcie mona dopasować do potrzeb dziecka. Regulacja odbywa się w sposób płynny za pomocą odpowiedniego pokrętła z tył oparcia.

Pozycja półleżąca

Rehabilitacyjny wózek spacerowy Kimba Neo jest nawet odpowiedni do spania, ponieważ może zostać ustawiony do płaszczyzny poziomej. Jest to szczególnie przydatne podczas zmiany pieluchy.

Zmiana ustawienia siedziska

Siedzisko może być łatwo obracane w kierunku jazdy lub w kierunku opiekuna. Można utrzymywać ścisły kontakt wzrokowy z dzieckiem bądź pozwolić mu cieszyć się widokiem podczas podróży.

Funkcjonalny stolik

Wózek ten można wyposażyć w dodatkowy stolik łatwy w montażu i demontażu. Pozwala on dziecku na dodatkową aktywność podczas przebywania w wózku oraz stanowi wsparcie podczas siedzenia.

Dane techniczne siedziska

Rozmiar 1

Rozmiar 2

Wiek

1–6 lat

4–10 lat

Maksymalny ciężar użytkownika

40 kg

40 kg

Szerokość siedzenia

190–310 mm

240–400 mm

Głębokość siedzenia

200–300 mm

260–350 mm

Długość podudzia

190–310 mm

200–370 mm

Kąt pochylenia oparcia

80° do 180°

410–610 mm

80° do 180°

560–700 mm

Wymiary po złożeniu (L x W x H)

580x370x420 mm

590x430x580 mm

Waga

7 kg

8,5 kg

 

 

Zippie Friend

Czasami znalezienie równowagi pomiędzy ceną a dobrą jakością jest bardzo trudne, dlatego dla tych, którzy takiej równowagi potrzebują stworzono w konkurencyjnej cenie, wysokiej jakości wózek aluminowy sładany krzyżakowo. Jest to nowy standard w grupie wózków dziecięcych - dostępny w 4 szerokościach siedziska, 3 wysokościach oparcia, 3 kolorach.... i wielu innych opcjach i parametrach, które pozwalają zbudować wózek dostosowany do potrzeb młodego użytkownika.

Dostępne szerokości siedziska: 30 / 32 / 34 / 36 cm Waga wózka: od 12,2 kg Maks. waga użytkownika: 75 kg

 

 

Zippie RS

Jest to wózek odznaczający się wyjątkowymi możliwościami w zakresie przechyłu siedziska (opatentowana technologia rotacyjnego przechyłu), łatwej i wszechstronnej regulacji, jak również zastosowania elementów spoza oferty firmy Sunrise lub wykonanych pod specjalne zamówienie klienta.

Funkcja regulacji głębokości siedziska umożliwia bieżące dostosowanie wózka na każdym etapie wzrostu dziecka lub postępującej choroby.

Dostępne szerokości siedziska: 30 - 40 cm Waga wózka: od 18 kg Maks. waga użytkownika: 125 kg

 

 

Zippie Simba

Perfekcyjnie lekki wózek aluminiowy ze sztywną ramą o wadze całkowitej od 8 kg. Oznacza to łatwiejszą obsługę i manewrowanie wózkiem, co sprawia, że dziecko ma więcej energii na zabawę. Z ogromną ilością opcji, szerokim wyborem kolorów i siedziskiem, które rośnie razem z dzieckiem, jest to idealny wózek manualny dla małego użytkownika.

Dostępne szerokości siedziska: 22 - 36 cm (w skokach co 2 cm) Waga wózka: od 8 kg Maks. waga użytkownika: 65 kg

 

 

Zippie Salsa

Odkrywaj świat razem z wózkiem, który z łatwością dostosowuje się do Twoich potrzeb. Istnieje w nim możliwość zwiększania szerokości i głębokości siedziska wraz z rozwojem dziecka bez potrzeby montowania dodatkowych części. Siedzisko jest regulowane pod względem wysokości i kąta pochylenia, a dostępne dwa jego rodzaje dają możliwość lepszego dopasowania wózka do potrzeb użytkownika. .

Doskonałe osiągi na zewnątrz i doskonała zwrotność w pomieszczeniach sprawiają, że obsługa wózka jest łatwa, a dotarcie do trudno dostępnych miejsc staje się o wiele prostsze.

Dostępne szerokości siedziska: 30 - 40 cm (w skokach co 2 cm) Waga wózka: 115 kg Maks. waga użytkownika: 75 kg

 

 

Zippie parasolka

Wózek przeznaczony jest dla tych, którzy potrzebują oparcia mocowanego na stałe. Aluminiowa konstrukcja daje gwarancję dużej wytrzymałości, a dwie pozycje podnóżka sprawiają, że łatwiej dostosować wózek do potrzeb użytkownika. Składanie wózka jest bardzo proste, co ułatwia przenoszenie i transport.

Dostępne szerokości siedziska: 40 cm Waga wózka: od 8 kg Maks. waga użytkownika: 40 kg

 

 

Zippie Voyage

Uniwersalny Zippie Voyage jest wyrobem medycznym łączącym funkcjonalność wózka spacerowego Baby Jogger z wyjątkowo uniwersalnym siedziskiem dla rosnących dzieci oraz jedną z najbogatszych ofert użytecznych akcesoriów na rynku. Wszystko to sprawia, że jest to intuicyjny, prosty w obsłudze wózek spacerowy, zapewniający dziecku to, co najlepsze.

Wózek jest bogato wyposażony w standardzie w: ramę, siedzisko Baby Jogger, Interface Slide-N-Lock, teleskopowy uchwyt do prowadzenia, hamulec, pojemnik do przechowywania potrzebnych rzeczy, koła przednie i tylne, siedzisko komfortowe, daszek z okienkiem z siatki, podnóżek z regulacją kąta.